Parkowanie bardziej wiarygodne

Na całym świecie HUB Parking Technology wspiera zarządców budynków użyteczności publicznej swoimi rozwiązaniami, dostosowanymi do ich potrzeb. Każde miasto ma inne wymogi, co czyni te budynki tak złożonymi/skomplikowanymi. Nasz największy System Parkingowy tego typu składa się z 300 urządzeń peryferyjnych. Wszystkie działają na naszym systemie zarządzania i są rozrzucone po całym mieście. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z naszych największych instalacji sieciowych na świecie. Ta szczególna instalacja udowadnia, że nasz system jest wysoce niezawodny i bardzo wytrzymały. Modułowa konstrukcja przeznaczona jest do zaspokojenia wszelkich wymagań każdej wielkości parkingu – to jest HUB Parking Technology.


Wieloletnie doświadczenie w maksymalizowaniu przychodów, obniżeniu kosztów zarządzania i poprawy obsługi klienta będzie chronić Twoją inwestycję. HUB Parking Technology jest zaufanym partnerem dla wielu instalacji miejskich i jest zalecany przez profesjonalnych operatorów parkingów i firm budujących parkingi. Posiadając trzy różne produkty/marki na pewno sprostamy Twoim potrzebom.

Twoje korzyści:

  • Zmniejszenie kosztów zatrudnienia obsługi poprzez zastosowanie niewielkiej liczby operatorów do monitorowania wszystkich parkingów z jednej centrali
  • Możliwość podłączenia wielu parkingów znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie
  • Inteligentny, w pełni on-line sieciowy System Zarządzania
  • Dostępność wielu interfejsów do rozwiązań firm trzecich