Dla wielu firm, zarządzanie parkingiem oznacza pewność, że pod koniec dnia kasy automatyczne są pełne pieniędzy. Jednak system parkingowy może dostarczyć znacznie więcej informacji o działaniu obiektu. Nasze urządzenia mogą przyczynić się do zmniejszenia ryzyka i oszustw w zakresie obrotu gotówki w kasach, analizować preferencje i zachowania parkujących, częstotliwość przyjazdów, godziny szczytu i wiele więcej.

Bazując na tych informacjach można stwierdzić, że parking jest głównym czynnikiem wyboru miejsca zakupów. Kolejki, trudności w znalezieniu miejsca i problemy w realizacji płatności mogą znacznie zmniejszyć szansę na ponowny przyjazd do danego centrum handlowego. Ale można to zmienić i uczynić parking bardziej atrakcyjnym. Istnieje możliwość wyboru koloru kasy automatycznej aby wyróżnić ją z szarego tła ścian parkingu. Nie daje to efektu tylko estetycznego, ale pomaga również łatwo i szybko znaleźć miejsce, w którym można zapłacić za postój.

Co więcej, zastosowanie naszych rozwiązań spowoduje, że parkowanie będzie przyjemne. Intuicyjne i efektywne rozwiązania, niezawodność i łatwość obsługi są kluczowym elementem naszej działalności. Prostota jest naszą misją. Oferujemy wiele metod płatności, takich jak monety i banknotów, ale także karty kredytowe, debetowe oraz Chip & PIN. Pociąga to za sobą lojalność stałych użytkowników, możliwość połączenia opłat parkingowych z promocjami w danych sklepach czy kart lojalnościowych. Do tego dodajemy jeszcze nasze urządzenia, które nie wymagają od operatora parkingu zbyt wiele uwagi pod kątem obsługi, szkolenia oraz nie przysparzają wysokich kosztów utrzymania.