AccessPlus Software

ROZWIĄZANIA DLA KONTROLI DOSTĘPU POJAZDÓW I PIESZYCH

Do profesjonalnego zarządzania nowoczesnymi systemami kontroli dostępu FAAC opracował nowy pakiet oprogramowania „Access-Plus” zdolny do obsługi zarówno pojazdów jak i pieszych.

OPROGRAMOWANIE ACCESSPLUS JEST W STANIE ZARZĄDZAĆ WSZYSTKIMI URZĄDZENIAMI Z GAMY PRODUKTÓW KONTROLI DOSTĘPU FAAC. Zapewnia łatwość obsługi dla użytkowników i instalatorów oraz niezawodność wymaganą przez zarządzających. Oprogramowanie AccessPlus, spełniające normy i wymogi najnowszych systemów operacyjnych Windows, zaprojektowano z myślą o niewyspecjalizowanym personelu. Znakomicie łączy łatwość obsługi z innowacyjną wydajnością. Oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi czytnikami FAAC przy pomocy najpopularniejszej centrali "COBRA PLUS" oraz centrali "CONTROLER PLUS" oferowanej jako najbardziej optymalne rozwiązanie dla nowych czytników "GATE PLUS".

Bogata oferta czytników zawiera wiele rozwiązań, które są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom: od kontroli pieszych w małych budynkach do dużych powierzchni z kontrolą dostępu zarówno pieszych jak i ścisłą kontrolą pojazdów.

Nowości kontroli dostępu FAAC nie ograniczają się jedynie do oprogramowania lecz prezentują całą gamę produktów kontroli dostępu dla pojazdów.
Kontrola dostępu linii "GATE PLUS" z zastosowaniem dla pojazdów została rozwinięta tak aby zapewnić innowacyjne i nowoczesne rozwiązania zaprojektowane z myślą o ergonomii i łatwości ich obsługi.

  • Podświetlany wyświetlacz daje użytkownikom dostęp do użytecznych i łatwo rozumianych funkcji
  • Łatwość demontażu komponentów w celu ich wymiany lub konserwacji nie wymaga wiedzy technicznej
  • Dostosowany by z łatwością sprostać obsłudze w godzinach szczytu
  • Użytkownicy posługują się kartami zbliżeniowymi, posiadają kody dostępu PIN lub korzystają z czytników dalekiego zasięgu TAG co zapewnia maksymalną prostotę i sprzyja szybkości przepływu ruchu.

System komunikacji jest ustandaryzowany i bazuje na rzetelnych sieciach takich jak RS485 czy LAN, które zapewniają jednostkom peryferyjnym łączność z komputerem zarządzającym.

 

OPROGRAMOWANIE ACCESSPLUS POZWALA NA PEŁNA KONTROLĘ SYSTEMU


Oprogramowanie ACCESSPLUS stworzono do zarządzania wszystkimi dostępnymi czytnikami kontroli dostępu FAAC dla pieszych i pojazdów. Oprogramowanie obsługuje: liczne archiwa zawierające informacje o użytkownikach, kryteria identyfikacji personelu, moduły operacji dla jednostek kontrolnych oraz czytników zainstalowanych przy wjazdach, wyjazdach i innych miejscach kontroli dostępu. Pozwala na wprowadzenie ponad 65 000 użytkowników i zawiera moduł ACCESSPLUS NET (gratis) do monitorowania i wymiany danych z archiwów innych komputerów (maksymalnie 10) obsługujących ACCESSPLUS i należących do tego samego systemu.

  • Szybki i prosty do zaprogramowania oraz obsługi dzięki graficznemu interfejsowi z paskiem narzędzi szybkiej konfiguracji.
  • Zarządzanie obecnym stanem zajętości - kontrola panelu WOLNY / ZAJĘTY lub wyświetlania wiadomości o różnych ilościach znaków
  • Kontrola antipassback na linii wjazdu i wyjazdu
  • Wydawanie, odnawianie i zarządzanie wszystkimi typami kart.
  • Wyciąg danych, kreowanie raportów ze wszystkich zdarzeń zapisanych w pamięci programu (dokonane tranzyty, wydarzenia zarejestrowane, stan, zajętości, itd.)