Pomoc techniczna : biuro@systemparkingowy.com

EMAIL

biuro@systemparkingowy.com

Telefon

+48 601 727 372

O nas

O nas

Nasza firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, które spełniają wszystkie operacyjne i techniczne wymagania w sektorze automatyzacji dostępu dla przedsiębiorstw. W przeciągu wielu lat opracowaliśmy i stworzyliśmy szereg zaawansowanych produktów z oprogramowaniem zapewniającym obsługę zdalną nawet przez siedem osób jednocześnie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży automatyzacji dla budynków przemysłowych i usługowych możemy zaoferować nie tylko najlepsze produkty, ale także wsparcie techniczne potrzebne do wydajnej pracy, w tym organizację szkoleń na miejscu podczas instalacji i konserwacji systemów.

Kwestia instalacji systemów parkingowych jest coraz bardziej powszechna wśród inwestorów już na etapie projektowania budynków takich jak szpitale, parkingi wielkokondygnacyjne, galerie handlowe, hotele czy też place miejskie.
Posiadamy gotowe rozwiązania dla firm szukających optymalizacji czasu i ruchu pojazdów na terenie zakładu.


Od kilku lat we współpracy z czołowymi liderami w tej dziedzinie dostarczamy rozwiązań i porad dla naszych klientów. Nasze rady nie ograniczają się do zaproponowania odpowiedniej „maszyny”. Damy państwu lay-out projektu, spróbujemy przybliżyć jego rentowność i dobierzemy rozwiązania w dobrym stosunku jakości do ceny, rozwiązania skrojone na miarę państwa potrzeb.


Awesome Image

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie kontroli dostępu oraz systemów parkingowych. Wieloletnie doświadczenie, ilość zadowolonych klientów oraz to, że wykorzystujemy najlepsze dostępne urządzenia na rynku jest najlepszym przykładem rzetelności firmy.


W naszej ofercie znajdą państwo systemy kontroli dostępu, systemy parkingowe, sygnalizacje świetlne, oznakowanie pionowe, szlabany oraz automatyczne zapory drogowe firm takich jak BFT Parking Technology, Magnetic Autocontrol i wielu innych.


System parkingowy


Wiemy jak duże korzyści może przynieść instalacja systemu parkingowego. Wiemy też, że przy nieumiejętnym doborze odpowiednich rozwiązań można po prostu „strzelić sobie w kolano”. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując doradztwo zarówno na etapie projektowania budynku jak i przy doborze urządzeń na już istniejące obiekty.


Wieloletnie doświadczenie nabywane przy realizacji projektów dla przemysłu automotive, centrów logistycznych, galerii handlowych czy parkingów osiedlowych pozwoliło wypracować skuteczne know-how w naszej branży.


Naszym klientom zapewniamy kompleksową instalację opracowanych wcześniej rozwiązań. Posiadamy siły i środki pozwalające na przebudowę parkingów, wykonanie prac ziemnych, instalacji zasilających oraz strukturalnych oraz samą instalację i konfigurację urządzeń.


System parkingowy


Wiemy jak ważne jest utrzymanie systemów parkingowych w ciągłej pracy. Parę godzin awarii potrafi w zależności od obrotów parkingu mocno uderzyć po kieszeni właściciela. Dlatego grupa wykwalifikowanych serwisantów nieustannie czuwa nad poprawną pracą naszych instalacji. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka wariantów wsparcia serwisowego. Wyślij do nas maila, a przybliżymy Ci schemat działania serwisu wraz z dostępnymi opcjami.


Staramy się by nasze instalacje były niezauważalne – tak, to najlepsze określenie systemów kontroli dostępu i systemów parkingowych. Gdy te nie stwarzają problemów, są bezawaryjne, ich wygląd jest nienaganny, a obsługa bardzo intuicyjna korzystanie z parkingu to sama przyjemność.System parkingowy

Zaufali Nam